Бъфало Билс доминират в Ню Йорк Джетс с победа с 32-6 след хаотична седмица в Бъфало

Билс наскоро спечелиха мач, след като уволниха офанзивния си координатор, Джош Алън хвърли три паса за тъчдаун в първия мач на отбора, откакто уволниха Кен Дорси, а Билс прекъснаха серия от две загуби, като победиха Джетс у дома. Отборът вече е 6-5 след победата и очаква труден мач във Филаделфия през седмица 12.

Алън хвърли прихващане на Hail Mary в края на първото полувреме, но нарушението успя да избегне обратни удари и завърши с 20 от 32 хвърляния за 275 ярда, включително пас за тъчдаун от 81 ярда към Халил Шакир. Екипът най-накрая Джеймс Кук вкара 73 ярда при 17 пренасяния и Билс доведоха мача с последователни тъчдауни през второто полувреме.

От друга страна, Джетс отбелязаха първия си тъчдаун от седмица осма в мача, единствен светъл момент в мач, в който Зак Уилсън хвърли интерсепция и изведе отбора до пет удара, преди старши треньорът Робърт Салех да го изтегли от играта в трета четвърт.

С изтекли крайни срокове за търговия и откритият пазар не предлага никаква надежда за истинско надграждане, Jets са изправени пред още въпроси. За Билс перспективите са по-обнадеждаващи, въпреки че отборът може да изпита недостиг на играчи във втория мач срещу Филаделфия, след като Тейлър Рап, Тарън Джонсън и Дейн Джаксън напуснаха неделния мач с контузии. Расул Дъглас също беше наранен в края на играта, така че може да се наложи да разбъркат някои фигури.